• Sezon na grilla i … działki rekreacyjne

  czwartek, 16.05. 2013 , Wpisał

  Piękna pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Grillowe spotkania z rodziną i przyjaciółmi są w modzie i na czasie. Co jednak mają zrobić mieszczuchy aby mieć kawałek trawki na grilla i leżak?
  Mogą kupić/wydzierżawić działkę rekreacyjną/letniskową.
  Według ankiet (za www.egopodarka.pl) około 60% ankietowanych internautów chciałoby kupić w najbliższym czasie działkę letniskową. Większość chciałoby przeznaczyć na zakup nie wiecej niż 50 tys. zł. Prawie połowa ankietowanych (około 46%) zdecydowanie wybrałaby zagospodarowaną działkę z domkiem. Jest to w zasadzie zrozumiałe ponieważ zagospodarowanie działki to nie tylko koszty ale też czas a przecież chcemy korzystać z własnego kawałka przestrzeni, jak najszybciej.
  Zdecydowanie poszukiwane są działki jak najbliżej miejsca zamieszkania-do 100 km w jedną stronę; warto aby w okolicy był las lub jeziora. Spokojne otoczenie sprzyja relaksowi. Działka letniskowa raczej nie jest postrzegana jako produkt inwestycyjny, choć niewątpliwie atrakcyjne zagospodarowanie ma wpływ na jej wartość i czas ewentualnego zbycia.
  Więcej na ten temat – www.egospodarka.pl.